הובלות סטודנטים

מאת טלי גל

בשנים האחרונות אנו עדים לפרסומים רבים של חברות הובלות על הובלות סטודנטים. הובלות אלו הן הובלות קטנות במחירים נוחים המיועדים בעיקר לקהל היעד של הסטודנטים בישראל.

 

אם בעבר, רוב ההובלות שהחברות הציעו היו הובלות רהיטים, הובלות דירה, הובלות עם מנוף והובלות משרד, כיום חברות ההובלה מבינות כי כמות הסטודנטים בישראל והעצם העובדה כי רוב הסטודנטים מפרסמים את המוביל שלהם מפה לאוזן מהווים פוטנציאל כספי רווחי גדול.

 

מאפייניו של הסטודנט

 

חשוב להכיר את הסטודנט על מנת להבין מדוע הובלה קטנה היא ההובלה שתשרת אותו בצורה הטובה ביותר. אחוזים ניכרים מהחיילים המשוחררים נרשמים למכללות ואוניברסיטאות בישראל וכמות הסטודנטים עולה מדי שנה.

 

רוב הסטודנטים שוכרים דירה או מגישים בקשה לשהות במעונות מדי שנה ובסוף שנת הלימודים הם בוחרים לעזוב את הדירה השכורה ולחזור להוריהם או לחפש מקום מגורים אחר.

 

רוב הסטודנטים שוכרים דירות מרוהטות ורשימת הציוד שלהם מצומצם. מכיוון שמטבע הדברים הסטודנט יקדיש את רוב שעותיו ללימודים, הוא בדרך כלל מתפרנס מעבודה חלקית, מלגה או עזרה מההורים ולכן רוב הסטודנטים מחשבים את הוצאותיהם בקפדנות, תוך שהם מקפידים לרכוש מוצרים ולהשתמש בשירותים במחירים מוזלים.

 

כל הנתונים הללו, יצרו מפגש בין חברות ההובלה המציעות הובלות סטודנטים לבין הסטודנטים.

 

הנקודות החשובות אותן יש לוודא טרם אתם סוגרים עם המוביל הן: תמיד יש לוודא כי מדובר במוביל הפועל על פי חוק, כי המוביל הוא בעל ניסיון בהובלות קטנות, שברור לו מה הוא אמור להוביל וכי מדובר באיש מקצוע אמין אשר יגיע אליכם בתאריך ובשעה שנקבעו.

 

היתרונות של הובלות המיועדות לסטודנטים

 

ההובלות משרתות את הצרכים של הסטודנטים באופן מושלם. כאן מדובר בהובלה של פריט אחד עד שלושה ארבעה פריטים אשר נעשית מהיום למחר במחירים המסתכמים בכמה מאות שקלים וזאת בהשוואה אל הובלות דירה או הובלות רהיטים שעלותן מגיעה פעמים רבות לאלפי שקלים.

 

בנוסף, הובלות אלו נעשית על ידי מוביל אחד או שניים בטנדר מסחרי, דבר אשר חוסך לחברת ההובלה בכוח אדם ובדלק. חברת הובלה רבות מציעות לסטודנטים סוג נוסף של הובלות אשר נקראות הובלות משולבות. הובלות אלו הן הובלות התכולה של מספר סטודנטים במשאית אחת.

 

גם כאן היתרון הוא המחיר, אך כאן יש לעשות חישוב כי ישנן מספר נקודות העמסה ומספר נקודות העמסה ולכן גם אם המובילים מעמיסים את החפצים שלכם על המשאית ב- 7 בבוקר, קיים סיכוי טוב כי הם יפרקו את הציוד שלכם בשעות אחר הצהרים או הערב, לאחר שהם פרקו את הציוד של הדירות האחרות.

מקור המאמר: articles.co.il

 

חייגו אלינו לקבלת פרטים נוספים דילוג לתוכן